Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16. aug
18:00
Helsinge Fodbold
B. 1973, Herlev
U16 Drenge 2 (09) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
17. aug
11:00
Helsinge Fodbold
Ålholm IF (1)
Serie 3 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
17. aug
13:00
Helsinge Fodbold
Frederikssund IK (1)
Serie 4 - Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
17. aug
15:00
Helsinge Fodbold
Oversidder
U19 Drenge 1 (06-07) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
18. aug
10:00
Melby-Liseleje IF (2)
Gilleleje FK (1)
U10 drenge 5:5 (15) beg. - 18. august Pulje 2, 3 baner
|
|||||||||||||||||||
18. aug
10:00
Oversidder
Melby-Liseleje IF (1)
U10 drenge 5:5 (15) beg. - 18. august Pulje 2, 3 baner
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
18. aug
10:00
Helsinge Fodbold
Fredensborg BI
U10 drenge 5:5 (15) beg. - 18. august Pulje 2, 3 baner
|
|||||||||||||||||||
18. aug
10:25
Hillerød Fodbold
Gilleleje FK (2)
U10 drenge 5:5 (15) beg. - 18. august Pulje 2, 3 baner
|
|||||||||||||||||||
18. aug
10:25
Humlebæk BK
Melby-Liseleje IF (2)
U10 drenge 5:5 (15) beg. - 18. august Pulje 2, 3 baner
|
|||||||||||||||||||
18. aug
10:25
Gilleleje FK (1)
Oversidder
U10 drenge 5:5 (15) beg. - 18. august Pulje 2, 3 baner
|
|||||||||||||||||||
18. aug
10:50
Melby-Liseleje IF (1)
Helsinge Fodbold
U10 drenge 5:5 (15) beg. - 18. august Pulje 2, 3 baner
|
|||||||||||||||||||
18. aug
10:50
Fredensborg BI
Hillerød Fodbold
U10 drenge 5:5 (15) beg. - 18. august Pulje 2, 3 baner
|
|||||||||||||||||||
18. aug
10:50
Gilleleje FK (2)
Humlebæk BK
U10 drenge 5:5 (15) beg. - 18. august Pulje 2, 3 baner
|
|||||||||||||||||||
18. aug
11:15
Melby-Liseleje IF (2)
Oversidder
U10 drenge 5:5 (15) beg. - 18. august Pulje 2, 3 baner
|
|||||||||||||||||||
18. aug
11:15
Gilleleje FK (1)
Melby-Liseleje IF (1)
U10 drenge 5:5 (15) beg. - 18. august Pulje 2, 3 baner
|
|||||||||||||||||||
18. aug
11:15
Helsinge Fodbold
Hillerød Fodbold
U10 drenge 5:5 (15) beg. - 18. august Pulje 2, 3 baner
|
|||||||||||||||||||
18. aug
11:40
Fredensborg BI
Gilleleje FK (2)
U10 drenge 5:5 (15) beg. - 18. august Pulje 2, 3 baner
|
|||||||||||||||||||
18. aug
11:40
Humlebæk BK
Oversidder
U10 drenge 5:5 (15) beg. - 18. august Pulje 2, 3 baner
|
|||||||||||||||||||
18. aug
11:40
Hillerød Fodbold
Melby-Liseleje IF (2)
U10 drenge 5:5 (15) beg. - 18. august Pulje 2, 3 baner
|
|||||||||||||||||||
18. aug
12:00
Helsinge Fodbold
Virum-Sorgenfri BK
U16 Piger 2 (09) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
18. aug
12:05
Helsinge Fodbold
Gilleleje FK (1)
U10 drenge 5:5 (15) beg. - 18. august Pulje 2, 3 baner
|
|||||||||||||||||||
18. aug
12:05
Humlebæk BK
Fredensborg BI
U10 drenge 5:5 (15) beg. - 18. august Pulje 2, 3 baner
|
|||||||||||||||||||
18. aug
12:05
Gilleleje FK (2)
Melby-Liseleje IF (1)
U10 drenge 5:5 (15) beg. - 18. august Pulje 2, 3 baner
|
|||||||||||||||||||
19. aug
19:00
Helsinge Fodbold
BSF
U15 Drenge 3 (10) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
21. aug
18:30
Helsinge Fodbold
Virum-Sorgenfri BK
8:8 K+29 - Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
21. aug
19:00
Helsinge Fodbold
Espergærde IF
U15 Drenge 4 (10) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
21. aug
19:00
Helsinge Fodbold
Oversidder
M+32 2 - 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
21. aug
19:15
Helsinge Fodbold
Oversidder
M+55 1 8:8 - 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
25. aug
10:00
Hornbæk IF
Hillerød Fodbold (1)
U6 drenge 3:3 (19) - 25. august Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
25. aug
10:00
Hillerød Fodbold (2)
Hillerød Fodbold (3)
U6 drenge 3:3 (19) - 25. august Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
25. aug
10:20
Blistrup SI (1)
Helsinge Fodbold (2)
U6 drenge 3:3 (19) - 25. august Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
25. aug
10:20
Blistrup SI (2)
Helsinge Fodbold (1)
U6 drenge 3:3 (19) - 25. august Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
25. aug
10:40
Hillerød Fodbold (1)
Hillerød Fodbold (2)
U6 drenge 3:3 (19) - 25. august Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
25. aug
10:40
Hillerød Fodbold (3)
Blistrup SI (1)
U6 drenge 3:3 (19) - 25. august Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
25. aug
11:00
Helsinge Fodbold (2)
Blistrup SI (2)
U6 drenge 3:3 (19) - 25. august Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
25. aug
11:00
Helsinge Fodbold (1)
Hornbæk IF
U6 drenge 3:3 (19) - 25. august Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
25. aug
11:20
Hornbæk IF
Hillerød Fodbold (2)
U6 drenge 3:3 (19) - 25. august Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
25. aug
11:20
Hillerød Fodbold (1)
Hillerød Fodbold (3)
U6 drenge 3:3 (19) - 25. august Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
25. aug
11:40
Blistrup SI (1)
Blistrup SI (2)
U6 drenge 3:3 (19) - 25. august Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
25. aug
11:40
Helsinge Fodbold (2)
Helsinge Fodbold (1)
U6 drenge 3:3 (19) - 25. august Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
25. aug
12:00
Hornbæk IF
Blistrup SI (1)
U6 drenge 3:3 (19) - 25. august Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
25. aug
12:00
Hillerød Fodbold (1)
Helsinge Fodbold (2)
U6 drenge 3:3 (19) - 25. august Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
25. aug
12:20
Hillerød Fodbold (2)
Blistrup SI (2)
U6 drenge 3:3 (19) - 25. august Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
25. aug
12:20
Hillerød Fodbold (3)
Helsinge Fodbold (1)
U6 drenge 3:3 (19) - 25. august Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
25. aug
13:00
Helsinge Fodbold
Græsted IF
U14 Drenge 2 (11) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
27. aug
18:00
Helsinge Fodbold (2)
Ølstykke FC (Mester)
Ungdomspokalen U16 Drenge (09) 24/25 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
27. aug
19:00
Helsinge Fodbold
Oversidder
8:8 U15 Piger (10) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
28. aug
18:00
Helsinge Fodbold
Espergærde IF
8:8 U13 Drenge 4 (12) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
28. aug
18:30
Helsinge Fodbold (2)
Ølstykke FC (Mester)
Ungdomspokalen U14 Drenge (11) 24/25 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
28. aug
18:45
Helsinge Fodbold
Helsingør IF Fodbold
U11 Drenge 3 8:8 (14) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
29. aug
19:00
Helsinge Fodbold
Hillerød Fodbold
8:8 U14 Drenge 2 (11) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
31. aug
11:00
Helsinge Fodbold
Brødeskov IF
Serie 3 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
31. aug
13:00
Helsinge Fodbold
FC Rudersdal
U19 Drenge 1 (06-07) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
01. sep
12:00
Helsinge Fodbold
Fredensborg BI
U16 Piger 2 (09) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
01. sep
14:00
Helsinge Fodbold
Ølstykke FC
U15 Drenge 4 (10) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
02. sep
18:00
Helsinge Fodbold
Oversidder
M+32 1 - 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
02. sep
18:30
Helsinge Fodbold
Ramløse IF
U16 Drenge 2 (09) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
04. sep
19:00
Helsinge Fodbold
Lynge-Uggeløse IF
M+32 2 - 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
04. sep
19:15
Helsinge Fodbold
Hillerød Fodbold
M+55 1 8:8 - 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
06. sep
19:00
Helsinge Fodbold
Oversidder
U15 Drenge 3 (10) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
07. sep
13:30
Helsinge Fodbold
Ølsted IF
Serie 4 - Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
08. sep
13:00
Helsinge Fodbold
Farum BK
U14 Drenge 2 (11) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
10. sep
18:30
Helsinge Fodbold
BSF
Træningskamp U16 Pige Øst Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
11. sep
18:00
Helsinge Fodbold
Snekkersten IF
8:8 U13 Drenge 4 (12) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
11. sep
18:00
Helsinge Fodbold
Ramløse IF
8:8 U14 Drenge 2 (11) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
11. sep
18:15
Helsinge Fodbold
Hørsholm-Usserød IK
U11 Drenge 3 8:8 (14) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
14. sep
11:00
Helsinge Fodbold
Hillerød Fodbold
Serie 3 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:00
Helsinge Fodbold
Virum-Sorgenfri BK
U15 Drenge 4 (10) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
15. sep
12:00
Helsinge Fodbold
Espergærde IF
U16 Piger 2 (09) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
15. sep
13:00
Helsinge Fodbold
IF Skjold Birkerød
8:8 K+29 - Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
16. sep
18:00
Helsinge Fodbold
Brødeskov IF
M+32 1 - 2024 Pulje 1
|